Jedno lůžko pro děti nebo dospělé

Ložnice, dětský nebo studentský pokoj, to jsou místnosti klidu a odpočinu, ale také hraní nebo dovádění či učení. Pokud vybavujeme ložnici, pak jistě chceme, aby byla sladěná, čili aby byl zachován jednotný design místnosti. Jistě si nebudete vybírat jednu skříňku z dřeva olše, jednu z buku a postel v lakované černé barvě. Jiný pes, jiná ves, to by zřejmě nevypadala hezky, nicméně každý máme jiné oči, nebudeme nikoho přesvědčovat, aby si zařídil svou ložnici tak nebo jinak. Záleží na tom, co se Vám líbí. Pokud dbáte na jednotný styl, máte vkus a preferujete hezký design, pak si můžete zařídit ložnici s bílou postelí. Ta se hodí k jakémukoliv dřevu nebo i kovu. Často se také spojuje různý dekor dřeva a právě bílá barva, takže nešlápnete vedle, pokud nábytek v ložnici doladíte o moderní a luxusní bílou postel.

ložnice - poko

Postel 90×200 bílá je velká tak akorát. Není to žádné maličké lůžko pro miminka, pohodlně se na něm vyspí menší děti, ale i větší, dokonce i studenti, protože se jedná o poměrně velkou šířku. Lůžko je vhodné také do ložnic a to v případě, že chcete mít každou postel zvlášť. Délka dva metry je klasickou délkou, která představuje plnohodnotné lůžko skvělé na spaní pro každého.

Vybavujete pokojíček pro děti nebo studenta? Potřebuje pouze novou postel? Nevíte jaké dřevo vybrat? Nedělejte si s tím starosti a vyberte lakování v bílé barvě. Bílá prosvětluje místnosti, zajistí čistotu, útulnost a svěžest. Navíc se barevně hodí k dřevu nebo jiným barvám a to i pro muže studenta nebo slečnu studentku.

žena na posteli

Tento druh postele se také skvěle hodí pro hotely nebo penziony. Dřevo je přírodní pouze lakované, takže máte zajištěnou dlouhou životnost výrobku, díky kvalitnímu materiálu. Bílou barvu navíc skvěle a snadno skombinujete s dalšími barvami nebo i s jakýmkoliv druhem dřeva, ať se jedná o světlejší nebo tmavší odstín.