Jak si usnadnit levné stěhování v Ústí nad Labem

Když oslovíte odborníky s dobrými referencemi, kteří se stěhováním živí, můžete očekávat profesionální výkon bez ohledu na to, o jak rozsáhlou akci půjde. Přestěhují vám v podstatě cokoli, od nábytku a koberců až po secesní nábytek, klavírní křídlo nebo trezorovou skříň. Mají své osvědčené metody a postupy, využívají technických prostředků a pomůcek, s nimiž se „obyčejný smrtelník“ mnohdy vůbec nesetká. To ovšem neznamená, že byste se i vy museli dřít a ztrácet drahocenný čas a anergii, až budete vybalovat věci na novém působišti.

pohled na Ústí nad Labem

Usnadněte si práci

Krabice s bočními otvory – ještě před levným stěhováním Ústí nad Labem vyřízněte na dvou protilehlých bocích krabic otvory pro prsty, aby sloužily jako úchopy pro snazší přenášení. Ocení to stěhováci, ale také vy, až se budete zabydlovat a přenášet krabice z místa na místo.

krabice na stěhování

Odvíjecí rukojeť na lepicí pásku – zdá se to jako zbytečnost, ale zbaví vás nepříjemností při balení krabic. Odpadne pracné a otravné hledání konce pásky, zastřihávání nůžkami a přilepování pásky na nevhodná místa a zároveň půjde proces balení mnohem rychleji. Odvíjecí rukojeť oceníte doma i později, když budete např. balit nějaký balíček pro odesílání přepravní službou.

Stěhovací válečky – za pár stovek je v prodeji na Internetu tzv. stěhovací sada, je to souprava několika destiček s válečky, jimiž podložíte skříně, stoly, těžké krabice, spotřebiče a další velké a těžké předměty, a pohodlně s nimi budete posouvat po zemi na požadované místo. Zbude vám pak dostatek energie pro jiné, mnohem zábavnější činnosti, např. na projížďku na kole, procházku v lese a podobné sportovní aktivity, jimiž vyplníte vaše dny, krátce po nastěhování.

Demontáž nábytku – veškerý nábytek, který jde rozebrat, rozmontujte, nebo tím pověřte stěhovací firmu. Prodloužíte tím jeho životnost, neboť vlivem otřesů při transportu velmi trpí veškeré spoje.