Pohodlná letní móda

Léto už je tady a s ním vysoké letní teploty, spousta času strávená u vody, nebo ve městě na výletech. S létem také přichází pro mnohé z nás velké dilema, zda volit oblečení, které nám sluší, nebo takové, které je nám pohodlné. Nejlepší je zvolit takové oblečení, které vám sluší a zároveň v něm bez problémů vydržíte celý den, aniž byste pocítili jakýkoli diskomfort. Jaké oblečení volit?

letní oblečení

1. šaty

Šaty vypadají většinou skvěle a jsou navíc mohou být i velice praktické a pohodlné. Pohodlnější jsou většinou šaty volné, které vám poskytnou možnost dostatku pohybu a také se vám nebudou lepit na zpocenou kůži. Ideálně volte šaty z materiálů, jako je třeba tencel nebo mušelín. Jedná se o velice pohodlné materiály, které jsou navíc i vzdušné a příjemné.

letní móda

2. Funkční materiály

Trička a šortky volte z kvalitních a funkčních materiálů, které jsou v současné době poměrně lehce k dostání. Díky nim se bude od kůže odvádět vlhkost pryč a nebudete se koupat ve vlastním potu. I takové oblečení ale může být krásné a moderní. Zaměřte se na oblečení, které vám bude nejen slušet ale také v něm zvládnete x hodin chůze po horách.

3. plavky

Plavky v létě potřebujeme opravdu každou chvíli. A i ty mohou být pohodlné a zároveň i pěkné. Pokud se necítíte dobře ve dvoudílných plavkách, pak jednoduše volte ty jednodílné, které můžete mít klidně formující a tím ještě vylepšit svoji postavu. Plavky volte takové, abyste se cítila dobře, tím pádem aby vám i dobře seděly. Jak podprsenka tak spodní díl plavek musí sedět jako ulité, aby vám nikde neplavaly, neposouvaly se. To poslední co chcete na bazénu zažít je to, že ukážete něco, co opravdu nechcete aby ostatní viděli. Co se barev týče výběr je čistě na vás, plavky se nosí ve všech možných i nemožných kombinacích, od černé až po bílou s různými ornamenty. Nebojte se experimentovat a připoutat na sebe pozornost.