Jak ušetřit za nákupy oblečení?

Nákup oblečení může pořádně zatížit náš rozpočet. Ale i když se někdo v nakupování oblečení vyžívá, baví ho a rád si nové oblečení vybírá, přesto určitě bude každý z nás rád, když bude moci za oblečení alespoň trochu ušetřit. V dnešní době, kdy narůstají ceny snad všeho, není žádné překvapení, že narůstají i ceny za oblečení.

Pojďme se tedy podívat na pár tipů, jak můžeme za nákup oblečení ušetřit.

karta

Nenaleťte na výprodeje

Výprodej, sleva. Tyto slova nás v obchodech s oblečením, nebo na e-shopech přitahují jako magnet. Máme pocit, že potom nakupujeme výhodně a ušetříme. Ale pozor, nemusí tomu tak být. Abyste si byli jistí, že opravdu ušetříte, museli byste vědět celou historii vývoje ceny u daného kousku. Pověstné slevové akce, jako je třeba Black Friday, často neznamenají, že vážně ušetříte. Obchodníci těsně před akcí navýší ceny a poté je sníží na cenu, která byla původní, ještě před navýšením. Takže vlastně neušetříte nic. Navíc, ve výprodeji si koupíme často kousek, který ani tolik nechceme, ale koupíme si ho jen proto, protože je za „výhodné“ peníze. Pak nám může ležet ve skříni i roky.

Slevové kupóny

Slevové kupóny využijete především v e-shopech, ale můžete sehnat i do kamenných prodeje, třeba při různých akcích. Slevové kupóny jsou skvělé v tom, že si ho většinou můžete uplatnit na celý nákup, tedy na to, co si opravdu koupit chcete. Díky tomu můžete opravdu ušetřit nemalé peníze. Můžete využít třeba About you slevový kód 35. Na e-shopu About you najdete velký výběr oblečení za nízké peníze, a když k tomu ještě přidáte slevový kupón, nakoupíte opravdu výhodně.

karta

Peníze zpět za nákup

Dnes již existuje spoustu portálů, kde se můžete zaregistrovat a získat peníze zpět za nákupy. Stačí si najít svůj oblíbený e-shop a nakupovat přes odkaz e-shopu, který je uvedený přímo na stránkách. Portál vám poté vrátí určité procento z nákupu zpět. Totéž vám nabízí i spoustu bank ve chvíli, kdy budete za nákup platit jejich debetní nebo kreditní kartou.