Ideální dárek pro dítě na zahradu

Poslední dobou si čím dál víc rodičů stěžuje, že děti tráví volný čas i v teplých dnech doma u videoher. Nákupy spousty drahých hraček a výukových her, se zdají být zbytečné a většina dárků skončí v šuplíku už po pár dnech. Pokud tedy vybíráte dárek pro vaše dítě, namísto plné tašky nesmyslných drobností vyberte jeden, díky kterému stráví více času na čerstvém vzduchu a dostatečně se vyřádí.

Trampolína

Trampolínu lze umístit i na maličký dvorek a děti si na ní užijí dlouhé hodiny plné zábavy. Mohou trénovat různé skoky a předhánět se, kdo vymyslí kreativnější. Naráz zapomenou na televizi a počítač a večer lehnou do postele příjemně utahaní. A co bezpečnost? Nemohou spadnout a ublížit si? Kupte trampolínu se sítí. Zpočátku budete muset dítěti často připomínat, aby zapnulo zip od sítě, alespoň než si zvykne, ale díky ochranné síti nevypadne a může bezpečně skákat celé hodiny. Při výběru dbejte na maximální kvalitu a bezpečnost a nakupujte jen od ověřeného prodejce.

dívka na trampolíně

Pískoviště

Že je to jen pro mrňata? Nesmysl. Na pískovišti mohou vaše ratolesti dlouhé hodiny stavět hrady s příkopy, hrát si na staveniště, nebo vyrábět sochy z písku. Je to kreativní zábava na čerstvém vzduchu. Ideální volbou jsou dřevěná pískoviště. Písek kupujte jemný a vhodný právě k tomuto účelu. Dobré dřevěné pískoviště má i dvířka, nebo víko, tudíž jej lze po hraní zakrýt, aby písek nezmokl, nebo jej v noci nenavštěvovaly kočky.

hrad z písku

Skluzavka

Ačkoliv se může zdát, že klouzání přestane děti po chvíli bavit, není tomu tak. Když bude skluzavka upevněna na bezpečných schůdcích, užijí si s ní spoustu zábavy. Můžete ji také připevnit k celé dětské hrací konstrukci, máte-li více prostoru. Co třeba pirátská loď? Nebo raději krásný hrad pro princezny? Možností je spousta a je jen na vás, co si zvolíte.

Ať už zvolíte tu kterou variantu, nakupujte u prodejce, který nabízí jen kvalitní zboží. Spolehnout se můžete například na e-shop Good jump.