Být milenkou je volba, která změní váš život!

Pokud jste se do takového vztahu již pustila, nemusíme vám jistě říkat, že jste udělala jednu z největších chyb v životě. Samozřejmě se to tak ze začátku nemusí zdát, ale je to tak. Jen malé procento milenek se dočká toho, že se svým vyvoleným setrvá šťastně i nešťastně se všemi nástrahami společného života až do smrti. Co vás tedy čeká?

relax u stromu

Být tou druhou

Možná si prostě jen nemůžete pomoct a víte, že život bez něj by nebyl životem, ale přežíváním. Na začátek vám musíme říct, že je to nesmysl, ale pokud to tak právě cítíte, věříme, že to má svůj důvod, a i pro vás je to jistá škola. Asi se máte něco naučit, či to prostě odžít. Každému vesmír připravil jiný osud a jinou cestu, jak se dobrat cíle a poznání. Takže pamatujte stále na známé rčení: pro jedno kvítí slunce nesvítí! Ale teď k věci, pokud jste se tedy rozhodla, že do toho jdete!
milenci na louce

Smiřte se s vybraným osudem a tím, že budete navždy druhou. Strach o to, že o vašeho vyvoleného přijdete, vás pravděpodobně vůbec nepustí k tomu, abyste na něj zatlačila. Co si budeme říkat, asi by to bylo stejně k ničemu. Existují ženy, které za sebou mají třeba již nevydařené manželství a mají děti a vlastní zázemí, kterým to vyhovuje. Otázkou je, jak dlouho se budou chtít o svého partnera dělit s jinou ženou, nicméně nějakou dobu to může fungovat. Tak tedy, chcete být STÁLE tou druhou? To je otázka!

Prásknout do bot

Pokud jste přišla na to, že tento typ vztahu vám přes všechny krásné okamžiky nedá to, co potřebujete, máte jedinou volbu. Musíte sebrat všechny síly a jednou pro vždy vztah ukončit. Smažte číslo z mobilu a zapomeňte, že daný existuje. Pokud spolu pracujete, najděte si jinou práci. Každý kontakt ve vás totiž bude vyvolávat chuť se pustit znovu do toho dobrodružství. Každý kontakt ve vás bude znovu probouzet pocity nekonečné a bezmezné lásky a tím vám komplikovat vaše rozhodnutí. Musíte jej vymazat kompletně ze svého života, jinak hrozí riziko recidivy.

Pokud se u vás objeví stavy, kdy nevíte kudy kam, neumíte se rozhodnout a trápíte se, máme pro vás jedno doporučení!
polibek u lavičky

Vyčkejte! Dělejte, co chcete, co vás baví. Vyčkejte, jak se situace vyvine. Pokud toho bude na vás hodně, tak prostě zasáhnete nějakým výbuchem či vesmír za vás situaci rozčísne! Nemusíte dělat nic, všechno ve vašem životě se bude dít, i když budete situace jen sledovat!