Problémy s erekcí řešte včas


Problémy s erekcí nejsou nic neobvyklého. Většinou k nim dochází u mužů po čtyřicítce, tedy když se blíží do období středního věku. Ale není nic neobvyklé, že potká muže, kteří jsou starší, nebo kteří jsou naopak i o dost mladší. Všechno to závisí na spoustě různých faktorů. Jaké jsou poruchy erekce? Může jich být spoustu. Muži mohou dojít do stavu, kdy nejsou erekce vůbec schopni, nebo naopak do stavu, kdy je erekce krátká a nemá dlouhou výdrž, nebo není naopak dostatečná, tedy že penis muže neztvrdne úplně. Všechny tyto problémy jsou ale naštěstí řešitelné, jak medikamenty, tak úpravou životního stylu.

sex

Někdy může za poruchy erekce některé z přidružených onemocnění. Není to nic neobvyklého. Poruchy erekce mohou být příznakem jiného onemocní. Ale i když se to stává, nemějte strach. Většinou se nejedná o vážné onemocnění. Ale vždy je dobré se při problémech s erekcí nechat vyšetřit lékařem, právě pro případ, že by se jednalo o tento případ, a kromě samotných problémů s erekcí by bylo nutné vyřešit i tento problém. A pokud nechcete brát rovnou léky na erekci, jak postupovat? U spousty případů zabere změna životního stolu, která může být pozvolná, nenáročná ale přesto účinná.

žena

Jedna změna by se měla týkat škodlivých návyků, jako jsou cigarety nebo alkohol. Alkohol byste měli ze svého života vyloučit, nebo alespoň výrazně omezit. Neškodí jen vaší erekci, ale i třeba srdci nebo játrům. Stejně tak cigarety. Díky nim neproudí krev cévami tak, jak má, což zahrnuje i cévy ve vašem penisu. Pokud trpíte obezitou, je čas nadbytečná kila shodit. Obezita bývá častým důvodem pro potíže s erekcí. Začněte zdravě jíst, vyřaďte jídla plná tuku, cukru a nasycených mastných kyselin, zařaďte více ovoce, zeleniny, věnujte se více sportovním aktivitám, pobytu v přírodě a uvidíte, že se brzy dostaví kýžené výsledky.